در این مراسم که  در محل سالن شهدای پاکدشت برگزار شد، داریوش پازوکی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی و از زحمات و خدمات علی اصغر خراسانی شهردار سابق و فرهاد پازوکی سرپرست شهرداری پاکدشت تجلیل به عمل آمد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در این مراسم گفت: خدمت رسانی به مردم باید در چارچوب موازین قانونی صورت گیرد و تخطی از قانون از هیچ فردی پذیرفتنی نیست .

حسن کریمی گفت: استاندار تهران همراه با حکم شهرداری، قرآن و کتاب قانون شهرداری را به شهردار جدید پاکدشت اهدا نموده تا وی با توجه به رهنمودهای قرآن و عمل به قوانین شهرداری زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم را فراهم آورد .

وی اظهار کرد: خدمت رسانی به مردم می باید با هماهنگی و تعامل نزدیک مسوولین با یکدیگر صورت گیرد تا روند این امر تسهیل شده و از سرعت لازم برخوردار شود .

معاون عمرانی استانداری تهران بیان داشت: مردم ایران اسلامی ولی نعمتان ما می باشند و مسوولین وظیفه دارند تا با برنامه ریزی مناسب زمینه خدمت رسانی بهتر به آنها را فراهم آورند .

وی تصریح کرد : شهرداری از جمله ارگان هایی است که می تواند در سایه تعامل سازنده با شورای اسلامی ، نماینده ، ائمه جمعه وجماعات و نیز سایر دستگاه ها خدمات شایانی را به مردم ارائه نماید .

کریمی با اشاره به وظایف شوراهای اسلامی گفت: اعضای شورای اسلامی می باید با تعامل مناسب با یکدیگر و برخورداری از نظرات مردم و صاحب نظران و نیز تشکیل کمیسیون های تخصصی مشکلات منطقه را رصد نموده و موانع توسعه شهر را فراهم آورند .

وی مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز را مهمترین وظیفه شهرداری در احقاق حق مردم اعلام کرد و افزود: بنا داریم تا هر ماه یک بار به شهرستان های استان تهران سرکشی نمائیم و روند خدمت رسانی شهرداری ها به مردم را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دهیم .

فرماندار شهرستان پاکدشت نیز در این مراسم گفت: پاکدشت ، یکی از شهرستان های مهم استان تهران می باشد که با وجود خدمات شایانی که به واسطه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به آن ارائه گردیده هنوز تشنه خدمت رسانی است و باید مسوولین این شرایط را برای مردم این شهرستان فراهم نمایند .

قربانعلی مقبلی گفت: شهرستان پاکدشت با استقرار صنایع مهم و تأثیرگذار یکی از قطب های مهم صنعتی استان تهران و کشور محسوب می شود که می تواند در صورت فراهم شدن تمامی امکانات و زیرساخت های لازم ، توسعه اقتصادی استان را فراهم نماید .

وی افزود: این شهرستان بزرگترین مرکز تولید گل های شاخه بریده کشور است و باید از تمامی قابلیت های آن در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم آن استفاده کرد .

مقبلی اظهار داشت: طول دوران خدمت بسیار کوتاه است و باید از فرصتی که به واسطه رشادت و ایستادگی ملت به مسوولین اعطا شده به بهترین نحو در جهت رفع مشکلات آنها استفاده نمود .

وی گفت: همدلی مسوولین شهرستان پاکدشت در خدمت رسانی به مردم و ایجاد تعامل برای رفع مشکلات آنها این شرایط را برای مسوولین بویژه مسوولین حوزه شهری فراهم آورده تا خدمات شایسته ای برای آنها فراهم شود.