سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این مراسم که در محل بیمارستان زعیم پاکدشت برگزار شد افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده است .

دکتر علی اصغر پیوندی بابیان اینکه حدود 60 درصد از هزینه های این طرحها از سوی خیرین تامین شده است افزود :تجهیز این بیمارستان که دارای 51 تخت است ازسوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تامین شده است .

وی افزود : امکانات بهداشت و درمان موجود در پاکدشت پاسخگوی 400 هزار نفر مردم ساکن در این شهرستان نیست .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: این دانشگاه رسیدگی به وضعیت سلامت جمعیتی بالغ بر 5 میلیون و 200 هزار را در استان تهران بر عهده دارد و تلاش می کند تا با امکانات موجود ، شرایط را برای ارتقاء سطح سلامت مردم فراهم کند.

وی تأکید کرد: همه ما وظیفه داریم تا رسیدگی به بهداشت و درمان مردم را سرلوجه کارهای خود قرار دهیم و کم کاری در این زمینه قابل قبول نیست .

پیوندی با اشاره به اجرای پروژه بیمارستان 101 تختخوابی شهدای پاکدشت گفت:عملیات اجرایی این بیمارستان حدود 86 درصد پیشرفت دارد که با همدلی و همیاری می تواند تا پایان سال به بهره برداری برسد .

وی افزود:وظیفه ساخت این بیمارستان بر عهده وزارت مسکن و شهرسازی است و هر زمانی که این بیمارستان تکمیل و تحویل شود، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آن را تجهیز می کند.