آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان پاکدشت با حضور سید حسین هاشمی استاندار تهران، حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه پاکدشت، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانداری و شهرستانی در سالن ۹ دی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام حسن لزومی با تبریک انتصاب فرماندار جدید پاکدشت اظهار داشت: نظام اسلامی فرصت مناسبی را برای خدمت کردن مسئولین به مردم مسلمان ایران فراهم کرد.

امام جمعه پاکدشت افزود: بر اساس روایات اسلامی خدمت به مردم از جایگاه و منزلت بالایی نزد خداوند متعال برخوردار است و کسی که بتواند گره ای از مشکلات مردم را باز کند، قطعا در پیشگاه الهی مأجور است.

وی ادامه داد: مسئولان باید قدر این فرصت ها را بدانند و مطمئن باشند که مسئولیت ها زودگذر خواهد بود و از اینکه می توانند مشکلات مردم را حل کنند باید شکر گذار خداوند باشند.

IMG_0442

لزومی اضافه کرد: فضا برای خدمت رسانی مسئولین پاکدشت مهیا است و اکنون فرماندار پاکدشت در سایه همدلی و وحدت مسئولان باید مشکلات این منطقه را حل و فصل کند.

این مسئول اظهار داشت: افتخار این شهرستان است که در مسیر زیارتی امام رضا(ع) قرار گرفته است و این امر توجه مسئولان را به این منطقه افزایش داده است.

امام جمعه پاکدشت یادآور شد: مردم پاکدشت همواره در دفاع از ارزشهای اسلامی پیشگام بوده اند و هیچگاه حماسه نهم دی ماه مردم این دیار از اذهان پاک نخواهد شد وباید توجه داشت این مردم همواره ولایت مدار بوده و خواهند بود.

وی تأکید کرد: شهرستان پاکدشت با وجود شهرک های صنعتی و کارخانجات اقتصادی نگین درخشان در استان تهران به شمار می رود و برای بهره وری بیشتر این امکانات نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

این گزارش حاکی است، در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان پاکدشت از تلاش‌های قربانعلی مقبلی که نزدیک به ۵ سال مسئولیت فرمانداری شهرستان پاکدشت را بر عهده داشت تجلیل به عمل آورد و علیرضا قاسمی‌فرزاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان پاکدشت معرفی شد.

گفتنی است، علیرضا قاسمی‌فرزاد پیش از این مسئولیت فرمانداری شهرستان پاکدشت و معاونت سیاسی‌ استانداری همدان را در کارنامه کاری خود دارد.