شهردار پاکدشت از تخفیف ویژه در محاسبه عوارض پروانه های صادره ساختمانی به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.
 
به گزارش خبرتهران ، داریوش پازوکی در این خصوص به خبرنگار شاهد گفت : به مناسبت این ایام فرخنده و ماندگار، مدیریت شهری با هماهنگی شورای اسلامی شهر به متقاضیان محترم پروانه ساختمانی تخفیف می دهد.

وی  که در ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرداری پاکدشت سخن می گفت ضمن تاکید بر بکارگیری تمام امکانات و توان مدیریت شهری و سازمانهای تابعه در هرچه با شکوهتر برگزار نمودن مناسبتهای ایام اله دهه فجر ،انقلاب اسلامی را برخواسته از عمق دین باوری و حق طلبی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران، بر صیانت از آرمانها و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

شهردار پاکدشت ،افتتاح پروژه های عمرانی . زیبا سازی گسترده. نور پردازی مدرن. نصب پایه پرچم های 40 متری و فضا سازی، تبلیغات محیطی، رنگ آمیزی ،  گلکاری، اجرای جنگ شادی. برنامه های متنوع فرهنگی هنری و تفریحی ورزشی و ... رااز جمله برنامه های پیش بینی شده مدیریت متبوع خود در گرامیداشت دهه فجر امسال نامید.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه های تخصصی درحوزه های مختلف با رویکرددانش محوری وارائه خدمات پایداراعلام کرد: به زودی شهروندان فهیم وولائی شهر شاهد تحولات اساسی در سیمای شهری و زیرساختهای اساسی شهر خواهند بود.