شنبه 28 دی 1392

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت ، پنجشنبه بازار پاک

دشت با مکان یابی مناسب جا به جا و ساماندهی شد.

مهندس پازوکی شهردار پاکدشت با اعلام خبر فوق، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مساعدت و راهنمایی فرماندار و دادستان محترم شهرستان ،ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر ، فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور هدف از اجرای این جابجایی را، امنیت و آرامش بیش از پیش کسبه و شهروندان محترم و کنترل ترافیک بلوار شمالی شهداء قمی و مرکز شهر اعلام کرد و گفت: شهرداری پاکدشت در خصوص ایمن سازی کالبدی شهر و رفع دغدغه شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

شهردار پاکدشت اظهار داشت محل جدید پنجشنبه بازار پاکدشت محلی بسیار مناسب با م

ساحت 3 هکتار و دارای امکانات جانبی از جمله پارکینگ ، سرویس بهداشتی ، معابر عریض و ایمن ، فضای سبز ، امکانات ورزشی و همگانی ، وسایل بازی کودکان و ...است که می تواند برای کسبه و خریداران فضای مناسبی  باشد.

مهندس پازوکی در خصوص محل سابق پنجشنبه بازار هم بیان داشت : شهروندان عزیز به زودی شاهد احداث یک پارک بسیار زیبا در این منطقه خواهند بود که در نوع خود ، امکانات جانبی منحصر به فردی خواهد داشت.

گفتنی ست جمع کثیری از شهروندان و اهالی منطقه بلوار شهدای قمی از این جابه جایی و حسن مدیریت شهردار پاکدشت در این راستا ابراز خرسندی نموده و با نصب پلاکارد ، حمایت خود را از این اقدام اعلام کردند .