تیم فوتسال شورای اسلامی پاکدشت به مقام سوم مسابقات فوتسال شوراهای استان تهران دست یافت

تیم فوتسال شورای اسلامی پاکدشت به مقام سوم مسابقات فوتسال شوراهای استان تهران دست یافت.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۴ تیم فوتسال متشکل از اعضای اصلی شوراهای اسلامی شهرستان های استان تهراندر سالن ورزشی شهدای هفتم تیر قرچک برگزار گردید ، تیم فوتسال شورای اسلامی شمیرانات در دیدار پایانی با پیروزی۴ بر ۲ برابر تیم فوتسال رباط کریم به مقام قهرمانی دست یافت .

همچنین در دیدار رده بندی این دوره از مسابقات ، تیم های شوراهای اسلامی پاکدشت و ورامین پس از آنکه در وقت قانونی و اضافی به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند ، در ضربات پنالتی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم پاکدشت با نتیجه ۵ بر ۴ بر ورامین غلبه کرد و به مقام سوم دست یافت .

رئیس شورای اسلامی شهرستان قرچک در پایان این دوره از مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت : برگزاری نخستین دوره مسابقاتفوتسال جام ولایت اعضای شوراهای اسلامی شهرستان های استان تهران به منظور ایجاد همدلی و ارتباط بیشتر بین اعضایشوراهای اسلامی برگزار گردیده و ثمرات بسیار خوبی را به همراه داشت .

محمد زمانی افشار افزود: اجرای این مسابقات به عنوان اولین تجربه اعضای شوراهای اسلامی می تواند زمینه حضور بیش از پیش این افراد در میادین ورزشی بوده و خود به عنوان حرکتی فرهنگی در جهت نیل بیش از پیش مردم به سمت ورزش همگانی باشد .

وی تصریح کرد : توجه به بخش ورزش ، یکی از مهمترین وظایف اعضای شوراهای اسلامی است که یقینا با برگزاری اینمسابقات این مهم با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد .