تجلیل مدیریت شهری پاکدشت از علی تکلو قهرمان ارزنده جهان

مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت به همراه ریاست و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر ضمن حضور در مراسم استقبال از قهرمان جهان و ملی پوش ارزنده پاکدشتی آقای علی تکلو ، از این جوان قهرمان تجلیل کردند.

شهردار پاکدشت در مراسم این قهرمان عزیز ضمن تجلیل از همت و اراده پولادین این ورزشکار و ابراز خرسندی از دریافت نشان قهرمانی گفت : این ورزشکار ارزنده ، الگوی خوبی برای دیگر جوانان پاکدشتی ست .

مهندس پازوکی ورزش را امر حیاتی هر جامعه دانست و عنوان کرد : جامعه سالم و عاری از مشکلات و معظلات اجتماعی نیازمند بسترسازی برای تعالی ورزش و نشاط است .

گفتنی ست ره آورد علی تکلو ملی پوش پاکدشتی تیم ملی کشورمان در رشته کیک بوکسینگ ازمسابقات جهانی این رشته که در ایتالیا برگزار شد مدال خوشرنگ طلا بود.

وی که پیش از این قهرمانی مسابقات جهانی یونان و قهرمانی مسابقات فستیوال جهانی کیش را کسب کرده  بود با کسب یک مدال طلای جهانی دیگر افتخارات خود را تکمیل کرد.

این ورزشکار قهرمان که از 11 سالگی به رشته رزمی کیک بوکسینگ روی آورده اکنون دانشجوی رشته تربیت بدنی است وعلاوه بر عناوین جهانی که در کارنامه ورزشی خود دارد بیست دوره قهرمانی کشوری را نیز به دست آورده است .